|
ale przecież był (nie tak dawno) czas w ktorym praktycznie olewaliśmy żydów.
To były czasy w których pokazywaliśmy ze jesteśmy mądrzejsi i szlachetniej urodzeni.
A teraz, w czasach które są jakie są, gdzie nie ukrywajmy - mamy pewne podziały miedzy sobą, najważniejszą kwestia jest pokazanie żydostwu że dalej przede wszystkim WISŁA KRAKÓW.
Nie moge sie doczekać jak cały stadion, niczym chór będzie jebał tą prostytutkę z drugiej strony błoń.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|