As napisał(a):

Bluzgi sa zawsze objawem zakompleksienia i uznania pozycji przeciwnika.
Jak ktos bluzga na Wisle to nie wiem jak wy ale ja wiem, ze robia to dlatego, ze sie z nami licza i oprocz nienawisci czuja najzwyczajniej w swiecie resoekt. Nikt nigdy przeciez nie bluzga na kluby ktore sie nie licza tak samo jak trybuny nie wyzywaja ciamajdy siedzacego na lawie tylko pilkarzy, ktorzy sie wyrozniaja.
Taka prawda, wyzywajac Cracovie na derbach tylko podnosimy im ego.
|
Rozumiem, ze nie masz nic przeciwko gdy mowi Ci ktos kvrwo? Wtedy czujesz ze ma do Ciebie respekt?
TWSD AWARDS !!!