Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 08.12.2016, 06:24
Czy Wy ludzie potraficie jeszcze czytać ze zrozumieniem to co ktoś do Was pisze? Nikt tutaj nie neguje dopingu anty. MA być i będzie zwłaszcza w odpowiedzi na to co zaśpiewają o nas parchy...Tylko miej proporcje mocium panie. Zapamiętajcie sobie też, że jesteśmy Towarzystwem Sportowym i przyśpiewka "od k...sów" to jest zwykły rynsztok i normalnie nam nie przystoi. W pełni zgadzam się z tym co napisał wściekłe pięści węża. 80% procent bluzgów na judaszy nie oznacza 80% wpływów na mieście. Stadion nie jest teatrem ale nie jest też miejscem do leczenia kompleksów przez niedowartościowanych przy pomocy poje..ych przyśpiewek.
Ostatnio edytowane przez Barti : 08.12.2016 o godz. 06:29.
Odpowiedz cytując