Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 07.12.2016, 22:58
Cytat:
Widzę u niektórych panuje przeświadczenie w stylu "nadstaw drugi policzek"

Rozumiem, że gniazdowy i młyn mają nie zwracać uwagi na pejsów i posłusznie słuchać, jak jadą po Wiśle 90 minut? Gratuluję pomysłu i fantazji.
Widzę, że u Ciebie panuje przeświadczenie, że jak się napniesz z trybuny naprzeciwko, to tak jakbyś kogoś najebał.

Żeby być dobrze zrozumianym - moim zdaniem na derbach wulgaryzmy na parchów są jak najbardziej na miejscu. Mnie irytowały jedynie sytuacje, kiedy całkiem niedawno było śpiewane na nich podczas meczów z Bóg wie jakimi popierdółkami. To jak dla mnie jest zwykła głupota i gówniarstwo.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 07.12.2016 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując