wściekłe pięści węża napisał(a):

Tylko naiwniak uwierzy, że im bardziej się ....uje na meczu w piosenkach tym bardziej parchy mają przejebane na mieście.
|
niezupełnie o to chodzi. nienawiść do Cracovii ma być wszędzie odczuwalna, tak jak oni nas nienawidzą tak my powinniśmy 2x bardziej a kiedyś tego nie było. skupmy się na sobie, nie róbmy praktycznie nic anty, tak było kiedyś i efekt był tego mocno mizerny

także nas czas nastał i koniec dywagacji czy powinniśmy jechać po pejsowii czy raczej nie. każdy wie, że miłość do Wisły to jednocześnie nienawiść do Cracovii.