Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 07.12.2016, 22:40
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Tylko naiwniak uwierzy, że im bardziej się ....uje na meczu w piosenkach tym bardziej parchy mają przejebane na mieście.
niezupełnie o to chodzi. nienawiść do Cracovii ma być wszędzie odczuwalna, tak jak oni nas nienawidzą tak my powinniśmy 2x bardziej a kiedyś tego nie było. skupmy się na sobie, nie róbmy praktycznie nic anty, tak było kiedyś i efekt był tego mocno mizerny także nas czas nastał i koniec dywagacji czy powinniśmy jechać po pejsowii czy raczej nie. każdy wie, że miłość do Wisły to jednocześnie nienawiść do Cracovii.
Powód: bo mi się uciął tekst.
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 07.12.2016 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując