Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12763
Stary 07.12.2016, 20:52
Jest dobrze i nie .......ta tylko nakręcajcie resztę znajomych o których wiecie, że nie kupili biletu.

Będzie bankowo koło 25-26 tys. naszych + żydostwo, a to wynik, przy wielu czynnikach, bardzo dobry. Przypominam, że rok temu Derby i Legię graliśmy w podobnej porze i było ledwo 20 tys+ przy pozornie lepszej atmosferze wokół klubu; teraz już jutro padnie taki wynik, a zostaną pełne dwa dni z czego jeden meczowy, a jak wiadomo wtedy sprzedaż zawsze jest wysoka. Do tego faktycznie lekko ma się poprawić pogoda, a to zawsze czynnik wspomagający tych niezdecydowanych.

JAZDA Z ....AMI!
Odpowiedz cytując