Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12756
Stary 07.12.2016, 19:52
Bufor na A? od czego? od sektora Wisly? przeciez A jest po drugiej stronie.

Sektory H przy okraglaku sa najgorzej sprzedawane wiec sa wylaczone ze sprzedazy. Podobnie jest z niektorymi na A.

musicie zrozumiec, ze kazdy kolejny otwarty sektor to kolejne pieniadze do wydania na ochrone i klub nie bedzie otwieral sektora dla 20 osób skoro moga zasiasc na sektorach ktore beda pelne (zgoda. jak jest frekwencja blisko kompletu to co innego) ale w obecnej sytuacji wystarczy to co jest.


nie robmy na sile problemow bo w sprzedazy jest jeszcze gigantyczna pula biletow, a niektorzy glowkuja nad buforami i sektorami H. Spokojnie, dla kazdego chetnego znajdzie sie miejsce.

A jak wykupicie obecna pule biletow to wowczas otworzą sektory H, A i nawet Z.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.12.2016 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując