Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12755
Stary 07.12.2016, 19:33
Pojemność stadionu wynosi 33 tysiące. Pula dla żydów to 2 tysiące,bufor na G3 plus część H i A to około 1.5-2 tysiące. Więc 29 tysięcy max może nas byc. Inna sprawa to nie rozumiem po co bufor na H czy A...
Odpowiedz cytując