[/quote]Jak policja zezwoliła- możesz coś więcej napisać na ten temat? Co ma policja do sprzedaży biletów?[/quote]
@
heoij, Do sprzedazy biletów nic, ale policja zezwoliła na organizację imprezy masowej na 20 tysięcy. Nie wiem z czego to wynikało. O ile dobrze pamiętam, potwierdził to rzecznik prasowy Juszczyk na twitterze, tuż przed meczem z Legią.
Teraz sytuacja jest jak widać inna, bo klub otworzył narożnik B, już przy 14 tysiącach sprzedanych biletów. Przed meczem z Legią ten i kilka innych sektorów było zamkniętych do samego końca. Teraz już w wolnej sprzedaży jest ponad 25 tyś biletów.