Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12747
Stary 07.12.2016, 17:40
Nic nie trzeba bedzie otwierac bo juz prawie wszystko otwarte. Zostaly tylko dolne narozniki f i b. I ewentualnie e16. Do tej liczby trzeba bedzie doliczyc bande meneli + sektor szkolny i chyba vip.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując