Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
mgl
Junior Member
Od: 12.2015
Offline
#
1198
07.12.2016, 15:34
Widzę że pojawiały się pytania czym różni się partner od sponsora Wisły.
Prezentacja powinna rozwiać część Waszych wątpliwości.
https://www.docdroid.net/gDk7tfP/wis...kow-1.pdf.html
Powód: Jeżeli, któryś z adminów uważa, że naruszam regulamin, usuńcie post.
Ostatnio edytowane przez mgl : 09.12.2016 o godz. 10:00.
mgl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mgl
Znajdź inne posty napisane przez mgl