Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
67
07.12.2016, 15:25
Widzę u niektórych panuje przeświadczenie w stylu "nadstaw drugi policzek"
Rozumiem, że gniazdowy i młyn mają nie zwracać uwagi na pejsów i posłusznie słuchać, jak jadą po Wiśle 90 minut? Gratuluję pomysłu i fantazji.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion