Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
60
07.12.2016, 13:51
Bluzgi to nieodzowna część piłki nożnej i nie ma litości jedziemy po nich. Wiadomo, bluzgi jak te na zmarłego człowieka i jego kompanów to lekka przesada i żenada, ale ogólnie na craxe nie widzę przeszkód.
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303