Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.12.2016, 13:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto idzie na Derby i obawia się przekleństw musiał się chyba rano poślizgnąć na chodniku ...

Pomijam mecze z Termalicą czy Podbeskidziem, ale z sąsiadką ... bez jaj.
jeśli ktoś ma z tym problemy to alternatyw jest bardzo dużo...teatry, kina, sale widowiskowe, opera, itp...A jeśli dalej ma problem to jest zwyczajnym idiotą chcącym zakręcać kijem Wisłę.
Odpowiedz cytując