Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12732
Stary 07.12.2016, 12:22
C i tak się zapełni, sam Ruch wykupi kilkaset biletów, a pozostałe kilka stówek szybko znajdzie swoich właścicieli.
Obecnie na młyn zostało niecałe 1100 biletów, tak czy inaczej, bez względu czy klub otworzy B. Młyn się wypełni.
Zostały jeszcze praktycznie 4 dni sprzedaży. Dziś, czwartek, piątek i dzień meczowy.
Może nas być więcej, niż z Zagłębiem.



Idziemy po komplet!!!
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 07.12.2016 o godz. 12:34.
Odpowiedz cytując