|
Glownie na meczach z Legia tak sie spiewa, a glownymi wodzirejami są sektory piknikowe. Wowczas jest tam bardziej cięty język niz w sektorze C.
I nie zauwazylem by przez to ucierpiala frekwencja, wręcz przeciwnie, jest najwyzsza w sezonie
Bluzgi byly, są i będą. to rzecz normalna, tym bardziej na meczach Derbowych. To jest adrenalina, napięcie, klapki na oczach, nienawisc, amok. to nie mecz siatkówki.
Nie wiem jak ktos moze spokojnie usiedziec w takim meczu i wyliczac ile bluzgow poszlo, tego sie nawet nie liczy a po meczu nie pamięta.
Oczywiscie z umiarem, a u nas nie ma z tym problemu. Juz nie przesadzajcie ze na Derbach 80% to bluzgi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.12.2016 o godz. 12:29.
|