|
Najśmieszniejsze (właściwe najsmutniejsze) jest to, że gdy przychodzi zaśpiewać "po burzy słońce" albo "najwspanialszy klub na świecie" to śpiewa 20% stadionu, lecz gdy trzeba zaśpiewać "JŻS", "CTSK" albo "Je..ać PZPN" to wtedy już śpiewa znacząca większość.
|