Wyświetl pojedynczy post
Peter2406
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.12.2016, 12:19
Najśmieszniejsze (właściwe najsmutniejsze) jest to, że gdy przychodzi zaśpiewać "po burzy słońce" albo "najwspanialszy klub na świecie" to śpiewa 20% stadionu, lecz gdy trzeba zaśpiewać "JŻS", "CTSK" albo "Je..ać PZPN" to wtedy już śpiewa znacząca większość.
Odpowiedz cytując