Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 07.12.2016, 12:16
Bluzgi sa zawsze objawem zakompleksienia i uznania pozycji przeciwnika.

Jak ktos bluzga na Wisle to nie wiem jak wy ale ja wiem, ze robia to dlatego, ze sie z nami licza i oprocz nienawisci czuja najzwyczajniej w swiecie resoekt. Nikt nigdy przeciez nie bluzga na kluby ktore sie nie licza tak samo jak trybuny nie wyzywaja ciamajdy siedzacego na lawie tylko pilkarzy, ktorzy sie wyrozniaja.
Taka prawda, wyzywajac Cracovie na derbach tylko podnosimy im ego.
Odpowiedz cytując