Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.12.2016, 12:06
Wiem, że będą i nie piszę, by ich nie było. Piszę o sytuacji jaka była ostatnimi razy, gdy więcej było dopingu anty niż naszego - czy to jest normalne?

Oczywiście, na Legię, czy derby zawsze przyjdą - właśnie o to chodzi by zachęcić / nie zniechęcić w kontekście pozostałych meczów.
Odpowiedz cytując