|
Wiem, że będą i nie piszę, by ich nie było. Piszę o sytuacji jaka była ostatnimi razy, gdy więcej było dopingu anty niż naszego - czy to jest normalne?
Oczywiście, na Legię, czy derby zawsze przyjdą - właśnie o to chodzi by zachęcić / nie zniechęcić w kontekście pozostałych meczów.
|