|
~grogoriogreg
Dziwne, że to właśnie na derby przyjdzie + - 25 tys ludzi. I to wiedząc, że spora część dopingu to będą bluzgi z obu stron. Ale najdziwniejsze jest to, że piszesz, że te bluzgi przeszkodzi tym + - 10 - 15 tys. ludzi do przyjścia na kolejne mecze, gdzie bluzgów nie będzie, albo będzie mało. Zapewniam Cię jednak, że na kolejny mecz z Legią i Craxą ponownie przyjdą. Pomimo bluzgów.
Na Wisłę chodzi ok 10 tysięcy najwierniejszych kibiców i nie myślę tu u młynie, tylko ogólnie. Reszta to kibice okazjonalni, którzy przychodzą dla przeciwnika (Legia, Lech), albo żeby się pokazać (Craxa).
Pomimo tego, że też nie jestem zwolennikiem bluzgów, to jednak derby to mecz inny niż wszystkie.
|