Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.12.2016, 05:50
Moje znajome żydki już założyły żałobne chałaty i płaczą, że w takiej formie na pewno przegrają i to wysoko. No, cóż. Nie pozostaje mi nic innego, jak się zgodzić
Odpowiedz cytując