Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.12.2016, 03:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wygrać! To podstawa - a jak, to drugorzędna sprawa.

Przestrzegałbym przed hura optymizmem - parchy ostatni mecz zagrały dobrze, Łęczna nie istniała, tylko były bardzo nieskuteczne. To nie będzie mecz do jednej bramki.

Tak czy owak trzeba wygrać.
Łęczna nie istnieje z każdym. Trzeba to wygrać i tyle
Odpowiedz cytując