Ogryzek napisał(a):

Trzeba wygrać! To podstawa - a jak, to drugorzędna sprawa.
Przestrzegałbym przed hura optymizmem - parchy ostatni mecz zagrały dobrze, Łęczna nie istniała, tylko były bardzo nieskuteczne. To nie będzie mecz do jednej bramki.
Tak czy owak trzeba wygrać.
|
Łęczna nie istnieje z każdym. Trzeba to wygrać i tyle