Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a ja mam takie pytanie formalne jako nowy na forum :
czy sie rozni ten temat od "polityka transferowa Wisly" ?
po co to dublować ?
tu i tu widze takie same dywagacje
|
Polityka dotyczy faktów, plotki plotek, celów transferowych, pomówień, gdybania, propozycji (nie wiem dla kogo).