WislaFan123 napisał(a):

TS uratował Wisłę przed spadkiem? Chwała, że się podjeli, ale jest to stwierdzenie dalekie od faktów.
Po pierwsze, Meresiński nielegalnie przejął Wisłę, więc mogła ona wrócić w każdej chwili pod Telefonikę ( z resztą, tranzakcja sprzedaży Meresińskiego zostałą unieważniona i poprostu na trochę innych warunkach sprzedano to TS, o czym również bodajże Krakowska pisała)
Po drugię, Smolny z Pogoni również chciał to wziąć.
Po trzecie były osoby z Krakowa, które chciały to wziąć a uprzedził je TS i postawił na swoim.
Po czwarte, w ostateczności zawsze miasto mogło wziąć Wisłę i później komuś sensownemu oddać.
Nie było tak daleko od 4 ligi jak niektórym się wydaje albo jak to zostało przedstawione.
|
Kolejny kosmita.
Podzielisz się z nami źródłami swoich informacji? Bo z tego co wiem bredzisz jak potłuczony.