WISŁAZWE napisał(a):

Tak swoją drogą. Jeżeli brakuje wam ludzi w redakcji albo cokolwiek to może warto dać jakieś ogłoszenie chociażby na forum czy na głównej.
Przedtem jak storna miały stary wygląd wydaje mi się, że więcej było informacji. A teraz co? Wczoraj grały koszykarki a tu próżno szukać wyniku, w dziale ''rezerwy i młodzież'' też próżno szukać aktualnych wydarzeń, wyników, czy informacji, kto jest trenerem. Nie wiem osoba robiąca zapowiedzi przed meczem też zrezygnowała?
|
Ja juz dawno oferowałem swoją pomoc

aby w końcu na głownej pojawiły się ostatnie tematy z forum. ale temat moe został podłapany.