Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12723
Stary 06.12.2016, 23:02
heoij napisał(a):Wyświetl post
Jak policja zezwoliła- możesz coś więcej napisać na ten temat? Co ma policja do sprzedaży biletów?
To, że została oficjalnie zgłoszona impreza na 20tys a ludzi było więcej.
Teraz będzie inaczej coś czuję bo już dziś sprzedało się ponad 15 tys biletow, na C zostało 1,4 tys. Poszedł cały narożnik D i myślę że lada moment uruchomią B. ciągle koło 3 tys miejsc na E, generalnie idzie nieźle, jest potencjał na 24-26 tys naszych + zydy.
Odpowiedz cytując