heoij napisał(a):

|
Jak policja zezwoliła- możesz coś więcej napisać na ten temat? Co ma policja do sprzedaży biletów?
|
To, że została oficjalnie zgłoszona impreza na 20tys a ludzi było więcej.
Teraz będzie inaczej coś czuję bo już dziś sprzedało się ponad 15 tys biletow, na C zostało 1,4 tys. Poszedł cały narożnik D i myślę że lada moment uruchomią B.

ciągle koło 3 tys miejsc na E, generalnie idzie nieźle, jest potencjał na 24-26 tys naszych + zydy.