Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
43
06.12.2016, 21:40
Dużo będzie zależeć od Załuski. Cracovia oddaje dużo strzałów, bez jakości (tzw z dupy), ale jednak.
W ofensywie nie ma się co martwic coś na pewno wciśniemy. Stawiam na 2:1
PlayLikeAPro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PlayLikeAPro
Znajdź inne posty napisane przez PlayLikeAPro