Temat
:
DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
42
06.12.2016, 19:43
Samo się nasuwa ze będzie to Marciniak oby nie gil
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS