Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12715
Stary 06.12.2016, 17:55
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
klub powinien otworzyc B na pewno w mgnieniu oka zeszly by bilety na ten sektor no ale trzeba dobic c i e..
Dokładnie. Niech F będzie rodzinnym dalej sektorem. Na F pozostało 483 biletów czyli tyle ile zeszło w ciągu dwóch ostatnich dni na tym sektorze. Właśnie o C nie ma się co martwić. zostało 2400 biletów a wciągi ostatnich dwóch dni na C zeszło 1500 więc tym bardziej góra B powinna być otworzona.
Zgodnie z tymi danymi, które podaje klub na FB zeszło 3630 biletów od 17:00 wczoraj do 17:00 dziś...

klub podał, że o 17:00 było 13 376
Zgodnie z tą moją metodą 21510 - 7435 = 14 075 przy założeniu, że w tej liczbie jest tylu gości i ludzi na skyboxach ilu było na Lechii.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 06.12.2016 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując