Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 06.12.2016, 14:18
Co Wy z tym "oklepem", powariowaliście? Ktoś się pyta na shoutboxie, czy może autem przez Salvator w dzień meczu przejechać, a drugi tu pisze o oklepie w tramwaju po meczu. Czy jakaś grupa paranoików się tu zaczęła udzielać?
Odpowiedz cytując