Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19350
Stary 06.12.2016, 11:42
Dariook napisał(a):Wyświetl post
I co że przyjdzie poważny sponsor? Myślisz ze jak wpadnie 2-4 banki to bedziemy zdolni szastac kasiorą na lewo i prawo? Obudz się człowieku.
Taka kasa pojdzie na spłaty zoobowiazan zaległych oraz bieżących , na przedłużenie kontraktów najlepszym zawodnikom czy nawet zostanie utrzymana jako gwarant normalnego jutra.
Tyle psioczono na TF, że wszystko na tu i teraz - a proszę. Ludziska chcą ponownie opłacać kontrakty kasą od sponsorów, którzy dzisaj są a jutro ich może już nie być.
Też chyba śpiący pisałeś ten post. Jak przyjdzie sponsor to szanse na jakiekolwiek wzmocnienia wzrosną, mimo iż większość kasy pójdzie na regulacje zadłużenia.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując