Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
75295
06.12.2016, 09:59
Cwetanow czy wcześniej Cwetan, widać że same ....a cwaniaki.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan