Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19349
Stary 06.12.2016, 06:57
A co powiecie na Helika? Jak dla mnie bardzo dobry młody i obiecujący obrońca, będą z niego ludzie - jak nie u Nas to w Legii, więc może lepiej uprzedzić ich ruch?
Odpowiedz cytując