|
I co że przyjdzie poważny sponsor? Myślisz ze jak wpadnie 2-4 banki to bedziemy zdolni szastac kasiorą na lewo i prawo? Obudz się człowieku.
Taka kasa pojdzie na spłaty zoobowiazan zaległych oraz bieżących , na przedłużenie kontraktów najlepszym zawodnikom czy nawet zostanie utrzymana jako gwarant normalnego jutra.
Tyle psioczono na TF, że wszystko na tu i teraz - a proszę. Ludziska chcą ponownie opłacać kontrakty kasą od sponsorów, którzy dzisaj są a jutro ich może już nie być.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.12.2016 o godz. 03:10.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|