Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 05.12.2016, 22:35
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
I właśnie to pokazuje kolejny raz, że do co dzieje się na murawie już dawno nie jest produktem. W ostatnich 4 meczach w lidze u siebie, 4 zwyciestwa, 13 strzelonych bramek. Czy Wisła wygrywa czy jest na ostatnim miejscu w tabeli, na wiekszosci meczów jest 9 do 11 tys ludzi, a średnia zawyzaja w zasadzie juz tylko mecze z Legią i derby (od jakiegoś czasu bardzo słaba frekwencja na meczach z Lechem). I tą średnią od jakiś 4 lat na poziomie 11,5-12,5 tys mamy.

Produktem jest całość tzw "experience" - łatwość kupowania biletu przez internet, łatwość kupowania biletu w kasach, atrakacje pod trybunami, dobry catering (firma obecna na stadionie chce od 2,5 roku bardzo duzo kasy zaiwnestowac, ale zarzad co chwile sie zmienia) + boisko + łatwość dostania sie na stadion i powrot z niego (chocby nawet ostatnio sprawdzilem jak byl mecz - tramwaj jeden odjezdzal spod stadionu 5 min przed koncem meczeu a kolejny byl 25 min po meczu, a powinno byc tak ze z 2-3 tramwaje odrazu zaraz po meczu sa podstawione) = produkt

A do tego dochodzi promowanie tego produktu - powyzej tych 11-12 tys ludzi to są juz kibice okazjonalni. Oni korzystaja z wielu rozrywek na miescie - koncerty i eventy sportowe w arenie, koncerty i wydarzenia w ICE, do tego teatry kina i inna mniejsze atrakcje typu park trampolin czy escape roomy. Po pierwsze od wielu lat jest dużo wieksza konkurencja jesli chodzi o rozrywke, a po drugie kazde z tych miejsc sie reklamuje. Na Wiśle marketing nie istnieje. Zrobienie filmiku czy napisanie postow ktore docieraja do 5-10% obecnych na fejsie wlasnie tych najbardziej zaagazowanych i chdozacych na mecze, to nie marketing.

Firmy majace 20-30 krotnie mniejsze przychody niz Wisla wydaja wiecej na dzialanie markteingowe i PR
PRODUKT jest słowem kluczem. Produkt jako całość.

Poprawiane są poszczególne elementy układanki lecz bez spójnej i jasnej WIZJI, nie zbudujemy produktu.
Trzeba naprawdę kogoś kto postawi sobie JASNE i OSIĄGALNE cele i zacznie od prostych rzeczy m.in.
usprawnienie kupowanie biletów w dniu meczowym - co z tego że pół forum napisało że można wcześniej i przez net jak ludzi się nie zmieni i trzeba byc otwartym na kibiców którzy zdecyduja sie iść na mecz godzinę przed a nie cisnąć po nich.
Załatwienie 3 tramwajów po meczu ok 22.30 wydaję się osiągalne.

Ludzie oczekują rozrywki w komfortowych warunkach .
Odpowiedz cytując