krzaq12 napisał(a):

|
Na sektor D zostały dosłownie ostatnie bilety, klub powinien otworzyć sektor B (narożnik po drugiej stronie młyna) bo już pojawia się sporo pytań o ten sektor.
|
Moim zdaniem powinni otworzyć wyłącznie górę B. Dolne D schodzi jak krew z nosa. Górne D rzeczywiście jak świeże bułeczki.