Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12688
Stary 05.12.2016, 18:18
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Na sektor D zostały dosłownie ostatnie bilety, klub powinien otworzyć sektor B (narożnik po drugiej stronie młyna) bo już pojawia się sporo pytań o ten sektor.
Moim zdaniem powinni otworzyć wyłącznie górę B. Dolne D schodzi jak krew z nosa. Górne D rzeczywiście jak świeże bułeczki.
Odpowiedz cytując