Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 05.12.2016, 14:36
wazne ze bedzie nas troche od rana ladnie bilety schodza i jak obliczam do teraz sprzedano okolo 11 tysiecy z innej beczki beda icki? a jesli tak to ile biletow dostana?
eh to moze byc jeden z piekniejszych wieczorow w tym roku..
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 05.12.2016 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując