|
Sam jestem posiadaczem Huawei i tez jestem zadowolony. Wlasnie jak juz w temacie telefonow. OnePlus 3 (kolejny chinczyk) ktos kojarzy? Ponoc jeden z najlepszych telefonow na rynku na poziomie Galaxy s7 czy iphone SE (jesli chodzi o wydajnosc) a duzo tanszy.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 05.12.2016 o godz. 10:48.
|