Wyświetl pojedynczy post
Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z klubu 40+

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.12.2016, 10:38
Mam ogromną prośbę- zwłaszcza do młodszych kibiców:

Nie pompujcie balona...
To się (prawie) zawsze źle kończy.
To są Derby. I my byliśmy w sytuacji, gdy sąsiadka była "na fali" a nam "nie żarło". Nie wywierajmy zbyt dużej presji, nie piszmy o 5 czy 6 do 0. Mnie wystarczy 1-0, po meczu walki i zaangażowania. O zaangażowanie jestem spokojny, bo i zawodnicy i (zwłaszcza) Pan Trener Radosław udowodnili już sporo. A zbyt dużej presji bardzo się boję, bo może się skończyć czerwoną kartką w pierwszych minutach i będziemy mieli problem...
Odpowiedz cytując