|
W sobotę trzeba walnąć kielonka przed.
Łatwo nie będzie.
Niech nie piszą że zwycięstwo w kieszeni, bo Derby to Derby.
craxa zepnie pośladki i będzie gryzła trawę nawet z asfaltem dokoła boiska.
Musi być u Naszych pełna koncentracja i pierd**** na trybunach.
|