KotWButach napisał(a):

W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.
|
Oczekiwanie jednosci dziala w 2 strony. Nikt nie bedzie gwizdal jak bedziemy kibicowac Wisle a nie ze aktywuja sie milosnicy opcji niemieckiej czy tez kryptowidzewiacy.
Co do samego meczu to obecna forma nie ma znaczenia, to sa zawsze mecze czesciowo oderwane od formy czy umiejetnosci ale wydaje sie ze wszystkie atuty sa po naszej stronie.