Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 05.12.2016, 00:13
abcabc napisał(a):Wyświetl post
"Sobolescu"? "Jad"?
Czy ty próbujesz Sobolewskiego obrazić, czy kalekie komplementy niezdarnie klecisz?
Jeżeli robienie z niego Rumuna Petrescu (od kopaniny, okopywania sie i dzid do przodu) jest komplementem, to jest gorzej niż myślałem.
Czy ty oglądałeś chociaż jeden mecz kiedy trenerem był Rumun?Nie sądzę.Więc się od......., grzecznie proszę.
"Sobolescu" podoba mi się i będę za nim niezależnie od wyniku w derbach bo nie ma bata żebym zobaczył Wisłę grającą na pół gwizdka, natomiast jest niestety szansa że drużyna bandy meneli pokona nas piłkarsko
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując