abcabc napisał(a):

"Sobolescu"? "Jad"?
Czy ty próbujesz Sobolewskiego obrazić, czy kalekie komplementy niezdarnie klecisz?
Jeżeli robienie z niego Rumuna Petrescu (od kopaniny, okopywania sie i dzid do przodu) jest komplementem, to jest gorzej niż myślałem.
|
Czy ty oglądałeś chociaż jeden mecz kiedy trenerem był Rumun?Nie sądzę.Więc się od......., grzecznie proszę.
"Sobolescu" podoba mi się i będę za nim niezależnie od wyniku w derbach bo nie ma bata żebym zobaczył Wisłę grającą na pół gwizdka, natomiast jest niestety szansa że drużyna bandy meneli pokona nas piłkarsko