Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23429
Stary 04.12.2016, 23:11
Mi się wydaje, że celem takiego zabiegu jest umozliwienie skorzystania z prawa Bosmana. Jeżeli Boban do zimy nie dostanie takiego pisma, będzie mógł podpisać kontrkat w innym klubie. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Mam nadzieję, że włodarze maja tego świaodmość.
Odpowiedz cytując