|
Mi się wydaje, że celem takiego zabiegu jest umozliwienie skorzystania z prawa Bosmana. Jeżeli Boban do zimy nie dostanie takiego pisma, będzie mógł podpisać kontrkat w innym klubie. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Mam nadzieję, że włodarze maja tego świaodmość.
|