Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.12.2016, 22:42
Derby to zawsze taki restart - mecz, w którym forma i seria wyników mają niewielki znaczenie. Nawet w czasach ,keidy ligę łataliśmy, jak chcieliśmy, Derby były ciężkie.
Odpowiedz cytując