Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach
Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi
