Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.12.2016, 21:52
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo, w przypadku 3 porażki z rzędu z cracovia śpiewanie: Wisełka rządzi w Krakowie będzie co najmniej niesmaczne. Grają o honor i resztki godności po ostatnich porażkach w derbach

Mam nadzieję że przyłożymy swoją cegiełkę w spuszczeniu sąsiadki do I ligi
Odpowiedz cytując