|
W tym meczu nie wystarczy zwyciężyć, w tym meczu musimy ich zniszczyć, totalnie na boisku, a przede wszystkim na trybunach. Nie wyobrażam sobie żeby w sobotę miłośnicy pogwizdywania dali znowu swój popis. Jedność k .... ten jeden raz w roku, to będzie sąsiadki bolało najbardziej...
Niech ich ta sobota boli długo i namiętnie, jak najdłużej bo życzę im w tym sezonie spadku.
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
|