Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.12.2016, 19:59
Trzymam kciuki za Sobola zeby mu sie udało.Mecz z Arką,mecz wczoraj,mozna zauważyc ze zespół gra troche jak własnie wielki wojownik jaki był Sobol.Jesli beda tak grac to derby napewno beda inaczej wygladac niz te rok temu.
Trzeba zmieść te napletki z powierzchni tej ziemi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując