Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.12.2016, 14:38
Z forum Lechii:

Cytat:
Wróciłem z meczu - kilka moich refleksji.

Przede wszystkim rzucała się w oczy determinacja wiślaków, zagrali z pełnym zaangażowaniem, natomiast patrząc na większość naszych graczy odniosłem wrażenie, że są jak "nażarte koty" (mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli), że mogą na stojąco wygrać mecz. To było chyba kluczowe. W Wiśle są ludzie, z którymi się kibice mogą utożsamiać (Sobolewski, Głowacki, Brożek, Małecki), którzy dadzą się pokroić za Wisłę, a u nas?
I to jest sensowny komentarz.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując