Co do grafiki, to pamiętam podobną flagę w latach '90. Bardzo mi się podobała
A jeżeli chodzi o mecz.. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy jak tego nie wygrają. Przegrali 2 kolejne mecze derbowe, teraz mają OBOWIĄZEK odnieść zwycięstwo. Żadnego tłumaczenia, że wyciągniemy wnioski, postaramy się w następnym mecz, itp. NIE MA ŻADNEGO TŁUMACZENIA. 3 punkty, nie ważne w jakim stylu.