Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 04.12.2016, 13:24
Modlę się tylko o to, żeby Mąki nie sprzedali za mniej niż 2 mln €. Ten gość jest nam niezbędny, co udowodnił wczoraj i jeśli ma już odejść (a od pewnych spraw nie uciekniemy, niestety), to przynajmniej za godne pieniądze. Mam nadzieję, że sam Krzysiek nie będzie zbyt mocno nalegał i pozwoli klubowi zarobić.
Odpowiedz cytując